GENERÁTOR HMLY

Páchatelia potrebujú väčšinou zopár minút na to, aby uskutočnili krádež, keď vedia presne čo a odkiaľ to chcú zobrať. Informácia o narušení objektu síce príde, ale zásahová jednotka polície alebo SBS je pripravená aktívne zasiahnuť priemerne do 10 minút. Vtedy už môže byť po všetkom. Aktívna ochrana pred zlodejmi vyzerá inak. Nástražný systém, ktorý tvorí bezpečnostný generátor hmly, dokáže za niekoľko sekúnd zaplniť chránený priestor nepreniknuteľnou hmlou s nulovou viditeľnosťou. Dezorientovaný páchateľ bude v tiesni a pod psychickým nátlakom hľadať únikovú cestu. Bezpečnostná hmla tak s istotou ochráni majetok prípadne aj osoby v čase útoku.

RÝCHLOSŤ A HUSTOTA ROZHODUJÚ

Nie každý bezpečnostný generátor hmly je rovnaký. Je veľmi dôležité dosiahnuť čo najnižšiu viditeľnosť za čo najkratší čas. Pri viditeľnosti nula zlodej nič nevidí, nevie nič ukradnúť a môže akurát hľadať najkratšiu únikovú cestu. Niektoré generujú hmlu príliš pomaly, hmla nie je dostatočne hustá a rozplynie sa za veľmi krátku dobu, preto nie sú vhodné na aktívnu ochranu. To sú dôvody, prečo je potrebné si starostlivo vybrať ten správny generátor hmly.

Prečo si zvoliť bezpečnostné systémy s generátormi hmly UR FOG?
Rýchlosť vypúšťania hmly a jej hustota sú najdôležitejšie vlastnosti systému, pretože je potrebné znížiť viditeľnosť v oblasti za niekoľko sekúnd. UR FOG má vlastnú technológiu, ktorá poskytuje mimoriadnu ochranu, ako aj mnoho ďalších výhod, vďaka ktorým bude váš bezpečnostný systém ešte účinnejší.


Najrýchlejší generátor

Až 50 m3 za sekundu, najrýchlejší generátor hmly, aby ste vyplnili akýkoľvek priestor.

Najhustejšia hmla

Inovatívny vzorec hmlovej kvapaliny má vysoké percento glykolu, čo zaisťuje extrémne hustú hmlu.

Zdvojený
valec

Výnimočný patent, zabezpečí automatické prepínanie medzi prvým a druhým valcom.

Vak na tekutinu

Jednorázové náplne, veľmi ľahko vymeniteľné, za veľmi priaznivú cenu.

Nízka spotreba

Dokonalá tepelná izolácia umožňuje znížiť spotrebu energie a tiež šetriť energiu.

Bez napájania

Tepelná izolácia ohrievača umožňuje, aby systémy pracovali bez napájania zo siete: do 3,5 h!

Bezpečné

Systémy generátorov hmly UR Fog sú certifikované podľa európskych noriem, hmlová kvapalina je testovaná a je absolútne bezpečná pre ľudí, zvieratá a predmety a nezanecháva zvyšky.

Inovatívne

Systémy UR Fog sú inovatívne z hľadiska výkonu a technológie, aby zaručili najefektívnejšiu ochranu pred krádežami.

Najlepšie

Skúsenosti, kvalita, vývoj a výskum.
Rýchlosť! Patentované a certifikované zariadenia. Jednotka v oblasti aktívnej ochrany priestorov pred zlodejmi.

Poplachový systém dokáže informovať o krádeži, ale nemôže jej zabrániť. Zlodeji potrebujú na spáchanie trestného činu menej ako 3 minúty, pretože presne vedia, kam majú ísť a čo je potrebné vziať, zatiaľ čo policajti potrebujú na zásah minimálne 10 minút. Preto potrebujete systém s generátorom bezpečnostnej hmly, ktorý ochráni váš majetok v prvých momentoch útoku.

Kontaktný formulár