SKÚSENOSTI

UR Fog najrýchlejší generátor hmly na svete, až 50 m3 za sekundu, aby ste za pár sekúnd úplne vyplnili akýkoľvek priestor.


Prevádzkujem obchodík s tabakovými výrobkami. Zlodeji sa ku mne vlúpali už toľkokrát, že poisťovňa ma už odmietla chrániť. Odkedy som si dal namontovať generátor hmly, nielenže som nebol vykradnutý, ale som ešte ušetril na poistnom. Som veľmi spokojný so svojim rozhodnutím.

MAREK L, NITRA


V chránenom priestore je potrebné znížiť viditeľnosť za niekoľko sekúnd, inak bude použitie systému neúčinné. Nie všetky generátory hmly sú rovnaké, pretože niektoré vypúšťajú hmlu príliš pomaly, hmla nie je dostatočne hustá a za pár minút zmizne.
Preto si musíte zvoliť UR Fog.

„Som obchodný cestujúci a bývam v dome trocha ďalej od mesta. Minulý rok, keď sa zlodeji pokúšali vlúpať do domu, v ktorom vtedy bola moja manželka s deťmi, som bol tak vystrašený, že som zvažoval presťahovanie sa do bytu v meste. V tom čase som sa stretol s obchodníkom na zabezpečovaciu techniku, ktorý mi navrhol vytvoriť v dome bezpečnú zónu s nainštalovaným generátorom hmly. Keď sa ma zlodeji po čase znova pokúsili vykradnúť, manželka spustila generátor hmly tiesňovým tlačidlom, ktorý mi namontovali v dome a donútila zlodejov k úteku.“

ADAM, PRIEVIDZA

Nízka spotreba elektrickej energie vďaka veľmi dobre prepracovanej izolácii umožňuje generátorom hmly UR FOG pri výpadku sieťového napájania zostať vo funkčnom stave dosť dlhý čas: od 1,5 až do 5 hodín. Vo všeobecnosti systémy iných výrobcov nedokážu fungovať pri výpadku sieťového napájania trvajúcom viac ako 30 minút. Buďte opatrní pri výbere značky!


Mám obchod s bicyklami a uvažoval som o ukončení činnosti, pretože ma už 5 krát vykradli. Na odporúčanie kamaráta som sa rozhodol dať si namontovať generátor hmly. Vybral som si systém od UR Fog. Zlodeji sa pokúsili o lúpež ešte 2 krát, ale bezúspešne. Som presvedčený, že inštalácia takého rýchleho systému, ako je UR Fog, naozaj chráni pred zlodejmi.

PETER, KOŠICE


Nastaviteľná tryska umožňuje namontovať generátor hmly na najvhodnejšie bezpečné miesto a nastaviť vypustenie hmly požadovaným smerom.

UR FOG má patentovanú technológiu ochrany trysky pred pokusom o sabotáž tak, že vyšle varovný signál. Táto bezpečnostná funkcia je unikátna.